bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 9 września 2021
  • wyświetleń: 18902

[WIDEO] Nigdy nie zostawiaj kluczyków w samochodzie. Nawet na chwilę!

Zarejestrowana sytuacja miała miejsce we wtorek, 7 września około godziny 15.00 na stacji paliw BP przy ul. Żywieckiej w Bielsku-Białej. Kierowca Forda Mondeo po zatankowaniu poszedł zapłacić za paliwo. Zapomniał zabrać z samochodu kluczyków. Szyby pojazdu były otwarte, bowiem w bagażniku był pies. Zostawienie samochodu w ten sposób to był błąd, o czym mężczyzna szybko się przekonał.Autor filmu: nadesłane przez czytelnika

Ktoś wykorzystał okazję i wsiadł do samochodu, który bez trudu odpalił. Złodziej odjechał mimo próby zatrzymania. Bez skrupułów włóczył koło samochodu zrozpaczonego właściciela, który próbował go powstrzymać.

Pies znalazł się tego samego dnia w oddalonym o 40km Cieszynie jeszcze tego samego dnia. Samochód został odzyskany dopiero następnego dnia po policyjnym pościgu.

O szczegółach w jaki sposób udało się odzyskać pojazd piszemy w artkule: Skradziony Ford Mondeo odzyskany dzięki spostrzegawczemu czytelnikowi!

Nigdy nie zostawiaj kluczyków w samochodzie


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.