bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 8 listopada 2021
  • wyświetleń: 5688

[WIDEO] Masz zielone? Rozejrzyj się i nie zrób sobie krzywdy!

Zarejestrowana sytuacja miała miejsce na skrzyżowaniuAutor filmu: Damian

Piastowskiejz Warszawską. I choć raczej nie ma wątpliwości, że kierowca autobusu wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym świetle, to należy pamiętać, że każdy kij ma dwa końce.

Kierowcy transportu publicznego mają świadomość, że nie transportują ziemniaków tylko ludzi. Każde gwałtowne hamowanie może być niebezpieczne dla pasażerów. Nie jest to wprawdzie żadnym usprawiedliwieniem przed łamaniem przepisów, ale gorąco zachęcamy żeby wjeżdżając na skrzyżowanie upewnić się czy mając zielone światło droga jest wolna. Zwłaszcza jeśli ruszamy jako pierwsi zaraz po zapaleniu się zielonego światła. Na pewno to nikomu nie zaszkodzi, a może pomóc.

Masz zielone


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.