bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 14 grudnia 2021
  • wyświetleń: 4123

[WIDEO] Niecierpliwy kierowca Mercedesa blokuje skrzyżowanie

Na naszą skrzynkę trafił wczoraj film od Wojtka z ul. Lwowskiej w Bielsku-Białej, gdzie kierowca Mercedesa wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym świetle. Chwila nieuwagi czy zwykłe drogowe cwaniactwo? Trudno stwierdzić, jednak warto tutaj zwrócić uwagę na problem pojawiający się w obrębie tego właśnie skrzyżowania.W godzinach szczytu ul. Lwowska mocno się korkuje. Spore natężenie ruchu powoduje, że kolejka do przejazdu przez skrzyżowania z ul. Krakowską i ul. Stojawłowskiego mocno się wydłuża. Tym samym korkuje się dojazd do skrzyżowania z ul. Piłsudskiego. Niejednokrotnie zator sięga przejścia dla pieszych koło cmentarza. Kierowcy jadący w stronę stadionu bardzo często wjeżdżają na skrzyżowanie nie mając możliwości kontynuowania jazdy za nim. To powoduje, że inne kierunki ruchu w obrębie tego skrzyżowania się korkują (tak jak na filmie, kierowcy skręcający w ul. Piłsudskiego nie mogą tego zrobić). Warto na to zwrócić uwagę. Przypomnijmy, że mandat za wjazd na skrzyżowanie bez możliwości opuszczenia go to 300zł. Czerwone światło jak w przypadku tego nagrania to już inna sprawa.

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.