bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 31 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 8646

[WIDEO] Potrącenie rowerzysty na rondzie

W poniedziałek, 15 sierpnia około godziny 14.45 w Kozach na rondzie u zbiegu ulic Jana III Sobieskiego, Kęckiej i Przeczniej doszło do potrącenia rowerzysty przez samochód osobowy. Na naszą skrzynkę trafił film od świadka. Kamera zarejestrowana w jego samochodzie zarejestrowała moment zdarzenia.Jak poinformowała nas asp. szt. Katarzyna Chrobak z KMP w Bielsku-Białej, sprawa została zakończona na miejscu. Była to kolizja drogowa. Wszystko więc wskazuje na to, że rowerzysta nie odniósł poważnych obrażeń, a kierowca Opla dostał mandat. Uczestnicy byli trzeźwi.

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.