bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 6 stycznia 2023
  • wyświetleń: 10787

[WIDEO] Spotkanie taksówkarzy

Kilka dni temu na naszą skrzynkę trafił film z ul. Partyzantów w Bielsku-Białej. Spotkało się tam dwóch taksówkarzy i ten z niebieskiego auta ewidentnie coś chciał udowodnić koledze. Co takiego? Nie wiadomo, ale tego typu zachowania w przypadku kierowców tej najnowszej na bielskim rynku korporacji, to niestety dość częsta praktyka. Przypomnijmy, że niespełna miesiąc temu trafił do nas podobny film na ul. Żywieckiej, gdzie kierowca białej Toyoty spycha z drogi innego uczestnika ruchu.Film, o którym mowa w zapowiedzi: [WIDEO] Agresja na drodze: taksówkarz zepchnął VW pod prąd!

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.