bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 2 maja 2023
  • wyświetleń: 4808

[WIDEO] Duży może więcej? Na pewno są większe szanse przeżycia

Nie jest tajemnicą, że w zderzeniu ciężarówki z samochodem osobowym, to kierowca i pasażerowie tego drugiego mają zdecydowanie mniejsze szanse na wyjście z opresji cało. Co miał zrobić kierowca Skody, który widział rozpędzony zestaw jadący "na czołówkę"? Jedynie gwałtownie hamować i liczyć na to, że zawodowy kierowca zdąży się schować...Do tej niebezpiecznej sytuacji doszło kilka dni temu na obwodnicy Buczkowic, gdzie poza tym jednym miejscem, praktycznie wszędzie można wyprzedzać z dostateczną widocznością bez łamania przepisów i narażania innych na niebezpieczeństwo.

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

jb / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.