bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 19 czerwca 2023
  • wyświetleń: 8438

[WIDEO] Sprawdzian z zabezpieczenia ładunku oblany

Przed publikacją tego materiału sprawdziliśmy - najtańsze, podstawowe pasy transportowe można kupić w popularnych marketach za mniej niż kosztuje paczka fajek w kiosku. Warto się zabezpieczyć w kilka najprostszych taśm i wrzucić do bagażnika w razie potrzeby, by uniknąć takich przygód jak ta z poniższego nagrania. Trzeba pamiętać, że przewożony ładunek nawet przy pozornie niewielkiej zmianie prędkości czy kierunku jazdy, może się przemieszczać i narobić szkód.W tym przypadku wszystko skończyło się dobrze, ale ważąca kilkanaście kilogramów kosiarka przy większej prędkości mogłaby komuś zrobić niemałą krzywdę!

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

jb / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.