bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 22 czerwca 2023
  • wyświetleń: 2329

[WIDEO] Pamiętajcie o zasadzie ograniczonego zaufania

Skupienie na drodze oraz uważne patrzenie na znaki są niezwykle istotne dla zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Koncentracja pozwala zauważyć ważne sygnały i uniknąć potencjalnych zagrożeń. Szanowanie zasady ograniczonego zaufania oznacza, że nie tylko polegamy na innych uczestnikach ruchu, ale także działamy odpowiedzialnie, przewidując ich możliwe błędy. Te proste działania mogą przyczynić się do zmniejszenia liczby wypadków i poprawy ogólnej jakości życia na drodze. Przed Wami jeden z filmów, które w ostatnim czasie trafiły na naszą skrzynkę.Tutaj wszystko skończyło się dobrze ale warto wyciągnąć wnioski z tego nagrania. Nawet będąc na głównej drodze, należy spodziewać się tego, że ktoś może nie poruszać się zgodnie z przepisami.

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

jb / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.