bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 28 czerwca 2023
  • wyświetleń: 6287

[WIDEO] Spotkanie z beztroskim jeźdźcem na hulajnodze

Na naszą skrzynkę jakiś czas temu trafił film ze skrzyżowania Bora Komorowskiego i Leszczyńskiej w Bielsku-Białej. Co się wydarzyło doskonale widać na dwóch nagraniach. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Poniżej publikujemy pełną treść wiadomości od autora (pisownia oryginalna).Witam,
chciałbym przesłać dwa filmiki z akcji jaką odwalił koleś na hulajnodze elektrycznej. Sytuacja miała miejsce we wtorek 06.06.2023 ok. godz.7:43 (na filmikach błędne godziny - nie przestawiony czas na letni) na skrzyżowaniu Leszczyńskiej z Bora-Komorowskiego przy Gemini Park. Jak widać na załączonych filmach tylko refleks kolegi w maździe uratował użytkownika hulajnogi od kalectwa fizycznego bo kalectwo umysłowe to on już posiada. Światło dawno zmieniło mu się na czerwone a on z pełną prędkością wjechał na przejście.
Kolega wyhamował a gostek jakby nic się nie stało pojechał dalej.
To pokazuje jak niedouczeni są użytkownicy hulajnóg oraz jak bardzo policja ma w d.... aby takich karać. Gdyby doszło do kolizji wszystkie informacje wskazywałyby na winę kolegi w maździe i na niewiele by się zdały relacje świadków. Na szczęście oboje mamy kamery i możemy pokazać jedną sytuację z dwóch ujęć.
Proszę o udostępnienie tych filmików na Waszej stronie, fb i yt:)
Pozdrawiam
Przemek


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

jb / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.