bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 3 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 9422

[WIDEO] Tesla wszystko dokładnie nagrała. Tak sami sobie korkujemy obwodnicę!

Tego typu filmy ostatnio zalały naszą skrzynkę. Mowa o sytuacji tzw. szeryfowania na obwodnicy Bielska-Białej. Za sprawą zwężenia na tzw. zakręcie idiotów droga się korkuje. Niektórzy kierowcy zamiast dojechać do końca, wolą bawić się w szeryfów i blokować innych kierowców na wolnym pasie ruchu. Myślą, że są fajni, ale nie są. Za tego typu zachowanie grozi mandat.Szeryfowanie po polsku ma się na tym filmie doskonale. Widzimy tu nic innego jak tamowanie ruchu, bo tak należy określić styl jazdy kierowcy Audi. Za takie zachowanie przewidziany jest bon na 500zł. Na przyszłość dojedźcie do końca pasa i wbijcie się na tzw. suwak.

Piotr ZielińskiByły policjant WRD. Autor bloga @niebieski_ja


Co ciekawe, z tej samej sytuacji trafiło do nas zdjęcie od kierowcy jadącego za samochodem nagrywającego. Doskonale
Co ciekawe, z tej samej sytuacji trafiło do nas zdjęcie od kierowcy jadącego za samochodem nagrywającego. Doskonale widać jak kierowca Audi przyczynia się do zwiększonego korka. · fot. nadesłane przez czytelnika


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

jb / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.