bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 6 września 2023
  • wyświetleń: 5763

[WIDEO] Uderzył w inny samochód. Zgubił tablice i rozpoczął szaleńczą ucieczkę

Na naszą skrzynkę trafiło niedawno nagranie z pogranicza Ustronia i Cisownicy na Śląsku Cieszyńskim. Autor owego filmu był świadkiem kolizji. Nic wielkiego, zwykłe najechanie na tył do jakich w regionie dochodzi codziennie. Sprawca kolizji liczył na to, że uniknie odpowiedzialności. Nie udało mu się.Poszkodowany kierowca ruszył w pościg licząc na to, że sprawca za chwilę się zatrzyma. Ten jednak nie miał takiego zamiaru, a na domiar złego jechał wyjątkowo agresywnie i zdołał uciec. Świadek natychmiast poinformował policję o tym co się wydarzyło i przekazał numery rejestracyjne auta sprawcy. Policjanci ustalili jego miejsce zamieszkania i udali się pod wskazany adres. Tam jednak nikogo nie zastano.

Jak przekazał nam podkom. Krzysztof Pawlik z KPP w Cieszynie, w toku późniejszych czynności policjanci namierzyli kierowcę i ukarali go mandatem karnym.

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.