bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 11 lipca 2017
  • wyświetleń: 3980

Koniec omijania wysepek na ulicy Jana III SobieskiegoAutor filmu: Bielskie Drogi

Mieszkańcy Starego Bielska doczekali się rozwiązania, które skutecznie powinno spowolnić ruch.

Kilka dni temu, drogowcy zainstalowali pachołki na środku ulicy Jana III Sobieskiego w Bielsku-Białej. Wszystko za sprawą samych kierowców, którzy notorycznie przekraczali prędkość na tej ulicy. W pierwszej kolejności drogowcy zainstalowali w trzech miejscach wysepki mające spowolnić ruch.

Zdecydowana większość kierowców, bez zwalniania omijała wysepki środkiem drogi. Mieszkańcy kilkukrotnie poruszali ten temat na zebraniach rady osiedla, oraz interweniowali w MZD. W końcu doczekali się rozwiązania, które powinno przynieść pożądany efekt.

Koniec omijania wysepek na ulicy Jana III Sobieskiego · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.