bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 18 listopada 2023
  • wyświetleń: 5744

[WIDEO] Niebezpieczna niespodzianka na drodze szybkiego ruchu. Tego nie da się uniknąć

Jakiś czas temu trafił do nas filmik z S-52 w Bielsku-Białej, na którym widać dość niebezpieczną sytuację. Pojazd jadący przed nagrywającym najeżdża na jakaś przeszkodę (prawdopodobnie coś odpadło z jakiegoś innego auta lub ktoś zgubił część ładunku). Przedmiot zatrzymuje się na lewym pasie ruchu, nie dając nagrywającemu żadnych szans na skuteczną reakcję.W tego typu sytuacjach należy zachować zimną krew. Czasem lepiej najechać na jakiś leżący przedmiot, uszkodzić zderzak czy elementy podwiozie, niż próbować gwałtownych manewrów przy dużych prędkościach i zakończyć podróż z roztrzaskanym na barierkach samochodzie.

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

jb / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.