bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 13 stycznia 2024
  • wyświetleń: 10869

[WIDEO] "Ku**a przeleciał ten szyita" - tak właśnie można zabić pieszego

Ilość zdarzeń z udziałem pieszych w 2023 roku na terenie pow. bielskiego była wyższa jak w roku 2022. Trudno powiedzieć co jest tego powodem. Na takie a nie inne statystyki składa się zapewne wiele czynników. Czy my kierowcy możemy coś zrobić żeby było lepiej? Na pewno nie zaszkodzi myślenie i skupienie się nad tym co dzieje się na drodze.



Powyżej idealny przykład na to, jak nie zachowywać się w rejonie przejścia dla pieszych. Rzecz działa się na ul. Partyzantów w Bielsku-Białej. To co zrobił kierowca Hondy, to ominięcie pojazdu, który zatrzymał się by przepuścić pieszych. Bez problemu można za to stracić prawo jazdy. To jedna z sytuacji drogowych, która często kończy się poważnym wypadkiem.

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

jb / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.