Wideo
- 12 czerwca 2024
- wyświetleń: 3412
[WIDEO] Masz zielone światło? - Upewnij się i uniknij tragedii!
Na naszą skrzynkę w ostatnim czasie trafiło sporo filmów. Już kiedyś o tym pisaliśmy ale przypomnimy - nie publikujemy ich natychmiast jeśli nie ma takiej potrzeby. Robimy to w wolnej chwili i właśnie taka nastała. To fajny film "ku przestrodze" ze skrzyżowania Andersa i Sobieskiego w Bielsku-Białej. Autor nagrania dzięki temu, że bacznie obserwował sytuację drogową, uniknął poważnego wypadku. Warto brać z niego przykład i nie wjeżdżać "ślepo" na skrzyżowanie, bo mamy zielone światło. Marne pocieszenie, że mieliśmy pierwszeństwo jeśli leżymy połamani w szpitalu. Lepiej zapobiegać i nie dać się zabić, bo jak widać wariatów na drogach nie brakuje.
Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.
ZOBACZ TAKŻE
[WIDEO] Na rondzie skręć w lewo
[WIDEO] Wyższy poziom głupoty
[WIDEO] Spotkało się dwóch mistrzów kierownicy
Gorący tematChciał się popisać, a zrobił się z siebie pośmiewisko. 6000zł mandatu i 58 punktów karnych
Gorący temat[WIDEO] Tego to by się nikt nie spodziewał
[WIDEO] I po co ten pośpiech? Pomysły niektórych kierowców mocno zaskakują
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







