bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 18 czerwca 2024
  • wyświetleń: 1458

[WIDEO] Chwila roztargnienia może nieść poważne konsekwencje

Przed Wami kolejny film z naszej skrzynki i skrzyżowanie DK-1 z Mazańcowicką w Czechowicach-Dziedzicach, choć tak naprawdę tego typu sytuacje zdarzają się często. Nie jest to typowe piractwo drogowe, a ludzki błąd, który niestety jest nieodłącznym elementem ruchu drogowego. Kierowca auta dostawczego na prawym pasie, zasugerował się zielonym światłem do skrętu w lewo i sam ruszył prosto na czerwonym świetle.Tym razem nic groźnego się nie stało, ale nie tak dawna historia z Bielska-Białej pokazuje, że tego typu błędy mogą nieść za sobą bardzo poważne konsekwencje. Pisaliśmy o tym tutaj.

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

jb / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.