bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 18 czerwca 2024
  • wyświetleń: 8223

[WIDEO] Serdeczne pozdrowienia od kierowcy Audi. Na niego trąbić nie wolno

Przed Wami kolejny film z naszej skrzynki i tym razem ul. Krakowska w Żywcu. Dość nerwowa sytuacja, która mogła się skończyć kolizją. Autor nagrania nie przypuszczał, że ktoś będzie go omijać poboczem. Linia krawędziowa (P-7b) oznacza, że nie wolno jej przekraczać, ale to kierowcy białego Audi nie przeszkadzało. Autor nagrania użył klaksonu. Kierowca Audi na swój inteligentny sposób odpowiedział na pozdrowienia.Warto pamiętać, że tego typu zachowania jak pokazanie środkowego palca to tzw. agresja drogowa. Niedawno w ogólnopolskich mediach było głośno o podobnej sprawie. Kierowca Mercedesa pokazał środkowy palec innemu uczestnikowi ruchu. Ten złożył zawiadomienie o znieważeniu. Sąd uznał pokazanie środkowego palca jako przestępstwo i ukarał sprawcę grzywną w kwocie 1500zł.

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

jb / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.