bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 25 października 2017
  • wyświetleń: 16518

[WIDEO] Wczorajszy wypadek na Niepodległości, nowe informacje

Do bardzo groźnego zderzenia dwóch samochodów osobowych, doszło wczoraj około 10:45 na skrzyżowaniu Czerwonej z Niepodległości w Bielsku-Białej. Dwie osoby trafiły do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała. Po publikacji artykułu zgłosił się świadek, który nagrał moment wypadku kamerą zainstalowaną w samochodzie.Dokładne okoliczności nie były dokładnie znane, ale według informacji przekazanej przez dwóch świadków, z którymi mieliśmy okazję wczoraj porozmawiać, do zdarzenia najprawdopodobniej doprowadziła kierująca Suzuki, która miała przejechać przez skrzyżowanie na czerwonym świetle i zderzyć się z również prowadzonym przez kobietę Fordem. Wszyscy uczestnicy wypadku trafili do szpitala gdzie okazało się, że obrażenia są bardzo poważne i wymagana jest dalsza hospitalizacja.

Pisaliśmy o tym tutaj:http://bielskiedrogi.pl/3133_zdjecia_wypadek_na_niepodleglosci_dwie_osoby_w_szpitalu.html

Po publikacji artykułu opisującego zdarzenie, późnym wieczorem zgłosił się do nas świadek, który podważył doniesienia medialne i przedstawił swoją wersję wydarzeń. Na dowód swoich słów, przesłał nagranie ze swojej kamery samochodowej. Nagranie nie pozostawia złudzeń. Na filmie widać, że kierująca Suzuki, miała zielone światło i jest poszkodowana w tym zdarzeniu.

Świadek, który zarejestrował moment zdarzenia, wyraził chęć współpracy z bielskimi policjantami i nagranie wraz z jego danymi, zostało przekazane już na ręce funkcjonariuszy. Jako, że zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy, sprawa trafi przed oblicze Temidy. Przygotowaniem niezbędnej dokumentacji do sądu zajmują się funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej i nagranie zapewne będzie bardzo pomocne przy tej sprawie.

Wczorajszy wypadek na Niepodległości, nowe informacje · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.