bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 8 listopada 2017
  • wyświetleń: 2591

[WIDEO] Nowa broń w rękach bielskiej drogówki

Laser Cam 4 to jeden z najnowocześniejszych na rynku, ręcznych mierników prędkości. Od kilku dni to urządzenie jest w rękach bielskich funkcjonariuszy. To bat na piratów drogowych, który ma być wykorzystywany głównie do poprawy bezpieczeństwa w rejonach przejść dla pieszych.Autor filmu: Bielskie Drogi

Wczoraj mieliśmy okazję podglądać pracę policjantów z drogówki na ul. Partyzantów w Bielsku-Białej. Zresztą jak to wygląda w praktyce, możecie zobaczyć sami na krótkim filmie nagranym wczoraj.

Z Naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Bielsku-Białej, podkom. Krzysztofem Stankiewiczem, rozmawiała Magda Fritz z Radia Bielsko

Wideo: Bielskie Drogi / Adam Aljović

Nowa broń w rękach bielskiej drogówki
fot. Adam Aljović


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.