bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 16 grudnia 2017
  • wyświetleń: 37357

[WIDEO] Alarm OSP ważniejszy niż życie! Uprzywilejowane BMW!Autor filmu: Bartek

Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło dziś na ul. Wyzwolenia w Bielsku-Białej. Młody kierowca BMW jechał z ogromną prędkością i wykorzystywał drogę, którą utorowała jadąca przed nim karetka pogotowia ratunkowego. Ratownicy jechali do zderzenia dwóch samochodów osobowych kilka kilometrów dalej, o którym pisaliśmy tutaj. Jak udało się nam ustalić, kierowca BMW to strażak lokalnej Ochotniczej Straży Pożarnej.

Na miejscu wypadku mieliśmy okazję pozmawiać z młodzieńcem, który nie widzi nic złego w takim zachowaniu i uważa, że to normalne, bo "w końcu jedzie do wezwania". Po usłyszeniu "kilku ciepłych słów" przyznał rację, że "trochę przesadził, ale działał pod wpływem impulsu".

Bardzo cenimy sobie pracę strażaków, którzy nie mają łatwych zadań, ale tego typu zachowania to proszenie się o tragedię. "Dobry ratownik, to żywy ratownik" - warto o tym pamiętać.

Alarm OSP ważniejszy niż życie


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.