bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 13 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 4942

[WIDEO] Problematyczne zwężenie i kłopoty z kolorami

Dostajemy od Was sygnały o nieprawidłowym działaniu sygnalizacji świetlnej na zwężeniu ulicy Witosa przy granicy z Kozami. Dochodzi tam do sytuacji, że kierowcy mający zielone światło muszą czekać, ponieważ kierowcy jadący od drugiej strony jeszcze nie opuścili zwężonego odcinka jezdni. Cykl świateł jest zbyt krótki? Z dwóch stron sygnalizatory wskazują zielone światło? - Nic bardziej mylnego.Autor filmu: Piotr

Problem leży w zupełnie czymś innym... Podobna sytuacja ma często miejsce w rejonie zwężenia przy ul. Jana III Sobieskiego i Cieszyńskiej przy granicy z Jaworzem.

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTube Bielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.

Problematyczne zwężenie i kłopoty z kolorami


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.