bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 9 maja 2018
  • wyświetleń: 6434

[WIDEO] "Nie reagujesz - akceptujesz!" Reaguj prawidłowo!

Wczoraj popołudniu na naszą skrzynkę trafił ciekawy film z trasy S-52. Widać na nim Peugeota, z którego kierowcą ewidentnie "coś jest nie tak". Najprawdopodobniej kierujący był pijany. Postanowiliśmy dogłębnie przyjrzeć się tej sprawie. Co się okazuje?8 maja o godzinie 15:35, policjanci z Bielska-Białej, otrzymali zgłoszenie od kierującej, że trasą S-52 porusza się ciemny Peugeot. Sposób prowadzenia samochodu mógł świadczyć o tym, że kierowca tego auta może być nietrzeźwy. Na miejsce natychmiast zadysponowano wszystkie wolne patrole policji zarówno z drogówki jak innych wydziałów. Zgłaszająca tą interwencję, zjechała z drogi ekspresowej na teren parkingu C.H. Auchan. Kierujący Peugeotem pojechał dalej - niestety.

Mimo zaangażowania licznych patroli, nie udało się zlokalizować i zatrzymać kierującego Peugeotem. Gdyby osoba zgłaszająca jechała za podejrzanym kierowcą i na bieżąco podawała swoją lokalizację, to policjantom o wiele łatwiej byłoby zatrzymać potencjalnie pijanego kierowcę. Nikt nie wymaga brawurowych pościgów za pijanymi kierowcami, ale być może poświęcając kilka minut, można uratować czyjeś życie. Zachęcamy aby zgłaszać tego typu niebezpieczne zachowania i w miarę możliwości pozostać na linii z oficerem dyżurnym. Podając dyżurnemu swoją aktualną lokalizację, jemu dużo łatwiej jest skierować patrole w odpowiednie miejsce i ustawić ewentualne blokady.

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTube Bielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.[i]
[/i]

"Nie reagujesz - akceptujesz


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.