bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 12 maja 2018
  • wyświetleń: 7754

[WIDEO] Bezmyślny rowerzysta...

Kilka słów od autora: "Apel do rowerzystów! Sam jestem zarówno rowerzystą jak i kierowcą i znam grzechy obu, jednak zachowanie rowerzysty na filmie jest karygodne oraz niezgodne z prawem. Po prawej stronie znajduje się wytyczona, szeroka DDR (niestety z kostki, a nie asfaltowa, ale DDR), a pan rowerzysta wesoło pedałuje ulicą. Pół biedy gdyby był to profesjonalny kolarz jadący ~40km/h, wtedy można by wybaczyć ten występek, ale kiedy szanowny pan jedzie 13km/h i prowadzi rower jedną ręką bo rozmawia przez telefon to zdecydowanie jest nie w porządku wobec innych uczestników ruchu".Autor filmu: Dawid

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTube Bielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.

Bezmyślny rowerzysta


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.