bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 30 maja 2018
  • wyświetleń: 3825

[WIDEO] Rowerzysta może wszystko

Rowerzysta nie musi znać przepisów, bo wystarczy mu dowód osobisty. Nie musi mieć wykupionej polisy OC. Ilość zdarzeń drogowych z udziałem cyklistów ciągle rośnie. Patrząc na tego typu nagrania, nie ma się co dziwić. Sytuacja zarejestrowana kilka dni temu na ul. 1-go Maja w rejonie skrzyżowania z ulicą Partyzantów.Autor filmu: RR

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTube Bielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.

Rowerzysta może wszystko


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.