bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 30 maja 2018
  • wyświetleń: 4433

[WIDEO] Odważny rowerzysta

Sytuacja zarejestrowana przez kierowcę na ulicy Sempołowskiej w Bielsku-Białej. Gdyby z przeciwka nadjechał szerszy samochód, kierowca miałby do wyboru: czołówka z tymże pojazdem lub czołówka z rowerzysta. Co byłoby dla niego najlepiej wybrać? - Postawcie się na jego miejscu i spróbujcie odpowiedzieć na to pytanie.Autor filmu: Wiesław

Jakie szanse ma rowerzysta w czołowym zderzeniu z samochodem? - Niewielkie...

Ten zawodnik chyba nie zdaje sobie z tego sprawy. Tego typu przypadków jest na polskich drogach tysiące. W tysiącach również można liczyć osobiste tragedie i dramaty, które rozgrywają się po wypadkach. A wystarczy pomyśleć...

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTube Bielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.

Odważny rowerzysta


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.