bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 9 czerwca 2018
  • wyświetleń: 13884

[WIDEO] Spektakularne dachowanie na rogu Wyzwolenia i Niepodległości

Zapewne wielu z Was zastanawiało się w jaki sposób można przewrócić samochód na dach w tym miejscu. Otóż okazuje się, że można i nie trzeba do tego dużej prędkości, czy brawury. Wystarczy jeden z pozoru niewielki błąd, który teoretycznie powinien zakończyć się porysowanymi zderzakami.

ReklamaJak widać na załączonym nagraniu, do którego zupełnie przez przypadek udało nam się dotrzeć, kierowca Saba wykonał manewr zmiany pasa ruchu i tym samym wymusił pierwszeństwo na kierowcy Fiata. Siła uderzenia nie była duża, ale zetknięcie nastąpiło bezpośrednio na przednich kołach. To wystarczyło by rozpędzony do 52km/h Fiat wylądował na dachu (dane przybliżone z systemu GPS).

Kierowca tego pojazdu doznał obrażeń ciała i nie mógł samodzielnie wydostać się z pojazdu. Z pomocą ruszyli świadkowie i przejeżdżająca zupełnie przypadkiem załoga OSP Straconka. Akcję ratowniczą utrudniała potężna nawałnica, która rozpętała się w tym miejscu dosłownie kilkanaście sekund później. Mężczyzna trafił do szpitala.

Na szczęście badania szpitalne wykluczyły poważne urazy. W godzinach późno wieczornych, policjanci z bielskiej drogówki zakończyli to "bliskie spotkanie" mandatem, który otrzymał kierowca Saba. Gdyby nie nagranie z kamery samochodowej, to sprawa najprawdopodobniej skończyła by się w sądzie, ponieważ sprawca zasłaniając się niepamięcią, początkowo przedstawiał inną wersję wydarzeń niż ta, która miała miejsce w rzeczywistości.

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTubeBielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.

Spektakularne dachowanie na rogu Wyzwolenia i Niepodległości


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.