bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 9 czerwca 2018
  • wyświetleń: 14057

[WIDEO] Spektakularne dachowanie na rogu Wyzwolenia i Niepodległości

Zapewne wielu z Was zastanawiało się w jaki sposób można przewrócić samochód na dach w tym miejscu. Otóż okazuje się, że można i nie trzeba do tego dużej prędkości, czy brawury. Wystarczy jeden z pozoru niewielki błąd, który teoretycznie powinien zakończyć się porysowanymi zderzakami.Jak widać na załączonym nagraniu, do którego zupełnie przez przypadek udało nam się dotrzeć, kierowca Saba wykonał manewr zmiany pasa ruchu i tym samym wymusił pierwszeństwo na kierowcy Fiata. Siła uderzenia nie była duża, ale zetknięcie nastąpiło bezpośrednio na przednich kołach. To wystarczyło by rozpędzony do 52km/h Fiat wylądował na dachu (dane przybliżone z systemu GPS).

Kierowca tego pojazdu doznał obrażeń ciała i nie mógł samodzielnie wydostać się z pojazdu. Z pomocą ruszyli świadkowie i przejeżdżająca zupełnie przypadkiem załoga OSP Straconka. Akcję ratowniczą utrudniała potężna nawałnica, która rozpętała się w tym miejscu dosłownie kilkanaście sekund później. Mężczyzna trafił do szpitala.

Na szczęście badania szpitalne wykluczyły poważne urazy. W godzinach późno wieczornych, policjanci z bielskiej drogówki zakończyli to "bliskie spotkanie" mandatem, który otrzymał kierowca Saba. Gdyby nie nagranie z kamery samochodowej, to sprawa najprawdopodobniej skończyła by się w sądzie, ponieważ sprawca zasłaniając się niepamięcią, początkowo przedstawiał inną wersję wydarzeń niż ta, która miała miejsce w rzeczywistości.

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTubeBielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.

Spektakularne dachowanie na rogu Wyzwolenia i Niepodległości


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.