bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 26 lipca 2018
  • 25 lipca 2018
  • wyświetleń: 4572

[WIDEO] Kolizja na al. Andersa w Bielsku-Białej

Do zdarzenia doszło w środę, 25 lipca około godziny 11:30 w Bielsku-Białej przy al. Andersa. Kierowca Audi nie zachował odpowiedniej odległości od poprzedzającego Renault. Podczas zmiany światła z zielonego na czerwone nie zdołał wyhamować. Próbując uniknąć groźnego zderzenia zjechał na pobocze. Renault nie udało się finalnie ominąć, ale skończyło się tylko na podrapanym zderzaku. Policjanci ukarali kierowcę Audi mandatem karnym.Autor filmu: Kasia

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTubeBielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.

Kolizja na al


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.