bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 22 grudnia 2018
  • wyświetleń: 7046

[WIDEO] Poślizg zakończony groźną kraksą przy Babiogórskiej w Bielsku-Białej

Zdarzenie miało miejsce w nocy z piątku na sobotę w Bielsku-Białej przy ulicy Babiogórskiej, gdzie kierowca Mazdy utracił panowanie nad samochodem i z dużym impetem uderzył w nadjeżdżającego z przeciwka Chryslera. Jedna osoba trafiła do szpitala. Szczęśliwie skończyło się tylko na drobnych i niegroźnych obrażeniach. Do sieci trafił film, na którym widać jak wyglądało zdarzenie.Autor filmu: Marcin

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTubeBielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.

Poślizg zakończony groźną kraksą przy Babiogórskiej w Bielsku-Białej


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.