bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 16 grudnia 2021
  • wyświetleń: 12420

[FOTO] Kompletnie nieprzemyślany manewr zakończony groźną kraksą

W czwartek, 16 grudnia około godziny 14.30 na ul. Katowickiej w Ustroniu doszło do bardzo poważnego zdarzenia drogowego. Na wysokości stacji paliw Orlen zderzyły się dwa pojazdy: ciężarowa Scania z naczepą i osobowe Volvo. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Wypadek w Ustroniu na ul. Katowickiej - 16.12.2021 · fot. Kenny / Bielskie Drogi


Kierowca ciężarowej Scanii jechał w stronę Wisły. Na wysokości stacji paliw Orlen zjechał do prawej krawędzi jezdni, zatrzymał się i po chwili zaczął zawracać. Nie zauważył, że jest omijany przez Volvo. Jego kierowca nie miał szans uniknąć zderzenia. Mieliśmy okazję zapoznać się z nagraniem momentu zdarzenia, jednak ze względów proceduralnych materiału nie będzie można udostępnić.

Kierowca Volvo doznał obrażeń (m.in. głowy) i trafił do szpitala. Policjanci z cieszyńskiej drogówki przeprowadzili czynności pod kątem wypadku drogowego. Droga w stronę Skoczowa była zablokowana do godziny 17.30.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.