bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 23 grudnia 2021
  • wyświetleń: 5393

[FOTO] Groźny wypadek w Kobiórze. Kobieta w bardzo ciężkim stanie

W czwartek, 23 grudnia około godziny 17.40 na ul. Przelotowej w Kobiórze doszło do bardzo poważnego wypadku drogowego. Z nieznanych na ten moment przyczyn samochód osobowy marki Mercedes zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe, w tym m.in. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wypadek w Kobiórze - 23.12.2021 · fot. 112Tychy


29-letnia kobieta kierująca pojazdem była nieprzytomna. Jej stan był tak poważny, że na miejsce zadysponowano śmigłowiec LPR z Katowic (Ratownik 4). Ze względów proceduralnych pacjentka została jednak przetransportowana do szpitala przez zespół naziemny w asyście lekarza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownik medyczny i pilot polecieli "na pusto" do Górnośląskiego Centrum Medycznego w katowickim Ochojcu, gdzie zespołem naziemnym dotarł lekarz. Medyk wraz z pozostałą załogą śmigłowca wrócił do bazy na lotniku Katowice-Muchowiec. Stan zdrowia kierującej Mercedesem jest bardzo poważny. Trwa walka o jej życie.

Na miejscu przeprowadzono czynności dochodzeniowo-śledcze policji. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności wypadku. Utrudnienia w ruchu trwały do godziny 20.00.

sid / bielskiedrogi.pl

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.