bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 24 marca 2022
  • wyświetleń: 6587

[FOTO, WIDEO] Ruszył sezon motocyklowy. Są pierwsze kolizje

Wraz z nadejściem wiosny, a wystarczy spojrzeć za okno by zorientować się, że zima odpuściła, pojawiło się znacznie więcej jednośladów. Motocykliści i rowerzyści są nieodłączonym elementem ruchu drogowego. Niestety część kierowców przez zimę zdążyła się odzwyczaić od powszechnego widoku jednośladów.Wczoraj około godziny 14.00 w Kobiernicach na ul. Centralnej, doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Trafił do nas film z pobliskiej kamery, na którym widać moment kolizji. Kierowca Nissana wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie zauważył motocykla.

Na miejsce w związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego zadysponowano wszystkie służby ratunkowe. Gdy na miejsce dotarli strażacy z OSP Kobiernice, odwołano pędzącą z Bielska-Białej "państwówkę". Była to na szczęście zwykła kolizja. Kierujący motocyklem miał jedynie powierzchowne obrażenia. Udzielono mu pomocy na miejscu i nie było konieczności hospitalizacji.

Kolizja w Kobiernicach - 23.03.2022
Kolizja w Kobiernicach - 23.03.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.