bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 12 maja 2022
  • wyświetleń: 3522

Zagadkowa śmierć rowerzysty. Uderzył głową w krawężnik

We wtorek, 10 maja w Wiśle Małej (pow. pszczyński) doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 69-letni mężczyzna jadący rowerem, z nieznanych przyczyn stracił równowagę i przewrócił się na jezdnię. Upadł tak niefortunnie, że uderzył głową w krawężnik. Zginął na miejscu. Nie miał kasku.

Wezwani na miejsce ratownicy medyczni próbowali jeszcze przywrócić funkcje życiowe poszkodowanego. Niestety reanimacja nie przyniosła pożądanego rezultatu. - Policjanci pracują nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności tego zdarzenia. Na miejscu pod nadzorem Prokuratury czynności prowadził technik kryminalistyki i referent Wydziału Kryminalnego - informuje sierż. Jadwiga Śmietana z KPP w Pszczynie.

Stan trzeźwości ofiary wypadku będzie znany dopiero po przeprowadzeniu sekcji zwłok. Przyczyną utraty równowagi raczej nie był alkohol. Jak udało się nam nieoficjalnie ustalić, zmarły 69-latek stronił od alkoholu i używek. Jak mówią jego znajomi, prowadził zdrowy styl życia.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.