bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 30 maja 2022
  • wyświetleń: 9277

[FOTO] Straconka: chwila nieuwagi zakończona groźną kraksą

O dużym szczęściu może mówić kierujący motocyklem, który w niedzielę koło południa najechał na tył samochodu osobowego na ul. Górskiej w Bielsku-Białej. 51-letni mężczyzna doznał jedynie niegroźnego urazu nogi. Wszystkiemu winna chwila nieuwagi.

Kolizja na ul. Górskiej w Bielsku-Białej - 29.05.2022 · fot. sid / bielskiedrogi.pl


Jak wynika z relacji rzecznika bielskiej komendy, 51-latek był trzeźwy i posiadał uprawnienia do kierowania motocykla. Jadąc w stronę przeł. Przegibek, tuż za prawym łukiem drogi przy skrzyżowaniu z ul. Zawodzie jest przejście dla pieszych. Przed nim zatrzymał się kierowca BMW, który ustępował pierwszeństwa pieszym. Kierujący jednośladem nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył auta osobowego.

Wszystko wyglądało dość groźnie. Na jezdnię posypała się spora ilość plastików. Doszło także do wycieku płynów z motocykla. Na szczęście motocyklista doznał jedynie powierzchownych obrażeń. Tak naprawdę skończyło się na uszkodzeniu dwóch dobrych maszyn (BMW GS1200 i BMW E46 znanego nie tylko lokalnie blogera Prentki). Tak na marginesie - blog godny polecenia.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy JRG-1 w Bielsku-Białej, OSP Straconka, zespół Bielskiego Pogotowia Ratunkowego i patrol wypadkowy WRD KMP Bielsko-Biała. Utrudnienia w ruchu trwały godzinę.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.