Informacje
- 21 sierpnia 2023
- wyświetleń: 1185
Prace modernizacyjne na kilku bielskich ulicach
Miejski Zarząd Dróg informuje, że od 22 sierpnia rozpoczną się prace modernizacyjne na trzech ulicach.
Chodzi o ul. Braci Gierymskich, Juliana Tuwima (na odcinku od ul. Joachima Lelewela do ul. Urodzajnej) oraz Podgórną. MZD przeprasza za utrudnienia. O kolejnych utrudnieniach będzie informował w niezależnych komunikatach.
ZOBACZ TAKŻE
Spotkanie dotyczące DW944. Omówiono katastrofalną sytuację na odcinku drogi
"To nie jest droga drugorzędna". Jest petycja o pilną modernizację drogi z Cieszyna do Bielska-Białej
Będą naprawy kolejnych dróg powiatowych zniszczonych przez powódź
Gorący temat[FOTO] Koniec utrudnień na ul. Drzymały. Droga była zamknięta przez wyrwę w jezdni
Będzie długo oczekiwana inwestycja. Powiat przeprowadzi rozbudowę drogi
Gorący tematBędzie rozbudowa ulic Beskidzkiej i Lipowskiej. Jest 919 000 złotych dofinansowania
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







