bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 23 czerwca 2023
  • wyświetleń: 23199

[WIDEO] Moment wypadku w Bestwinie na ul. Krakowskiej

Dziś, 23 czerwca około godziny 13.00 na ul. Krakowskiej w Bestwinie doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Na naszą skrzynkę trafił film, na którym widać moment zderzenia i późniejszą akcję ratowniczą prowadzoną przez przypadkowych kierowców. Ten drugi fragment nagrania postanowiliśmy znacząco ocenzurować, jednak zdecydowaliśmy się pozostawić ten fragment w nagraniu.Jeśli materiał filmowy dotrze do poszkodowanych z Mitsubishi Lancer, prosimy ich o kontakt z redakcją. Mamy kilka ważnych informacji. Przy okazji informujemy, że w ostatnim czasie na naszą skrzynkę trafiło sporo filmów, za które serdecznie dziękujemy. Rozpoczął się sezon urlopowy i pracujemy w ograniczonym składzie. Przygotowanie każdego z nagrań do publikacji jest czasochłonne i prosimy o cierpliwość. Niebawem nadrobimy zaległości, bądźcie z nami i zaglądajcie do działu wideo, gdzie sukcesywnie trafiają udostępnione przez Was nagrania.

Powiązany artykuł: [FOTO] Czołowe zderzenie na granicy Bestwiny i Czechowic-Dziedzic

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.