bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 12 października 2018
  • wyświetleń: 4331

[WIDEO] Bohaterowie na jakich nie zasługujemy. Strażnicy miejscy ratują gołębia :)

Do niecodziennej interwencji strażników miejskich doszło wczoraj około godziny 17:00 przy ulicy Leszczyńskiej w Bielsku-Białej. Patrol wracający z interwencji zauważył, że po rondzie maszeruje gołąb, który za nic miał przejeżdżające pojazdy.Autor filmu: Sebastian

Istniało podejrzenie, że ptak jest ranny, dlatego strażnicy postanwoili wstrzymać ruch i zmusić niesforne stworzenie do zejścia z jezdni. Gdyby tego nie uczynili, gołąb zapewne został by rozjechany. Wszystko wskazuje na to, że była to tylko chwilowa niechęć do lotu. Ptak po chwili poszybował w nieznanym kierunku.

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTubeBielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.

Bohaterowie na jakich nie zasługujemy


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.