bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 23 maja 2022
  • wyświetleń: 354

Jak postawić swój pierwszy kupon online w STS?

Materiał partnera:

Reprezentujesz takie stanowisko, że sport jest dla Ciebie bardzo istotny w życiu? Dlatego właśnie m.in. masz zamiar założyć konto w tej firmie bukmacherskiej? Docelowo chcesz zacząć tam obstawiać rozmaite wydarzenia? Jak do tego doprowadzić? Zapoznaj się z najważniejszymi krokami.

piłka nożna


Najpierw należy się zarejestrowaćAktualnie jest wiele osób, które już na samym początku decydują się na ten podmiot hazardowy. Wszak firma bukmacherska STS m.in. działa legalnie. A to spory plus. Co jeszcze można o niej powiedzieć? Na pewno to, że sama rejestracja jest szybka i nikomu nie przysparza żadnych kłopotów. Chcesz założyć konto? W takim razie wejdź najpierw na https://www.sts.pl/. Co dzieje się dalej? W prawym górnym rogu znajduje się przycisk „ZAŁÓŻ KONTO”. Musisz go kliknąć. Dzięki temu rozpoczniesz proces rejestracji. Samo zakładanie konta wymaga oczywiście od Ciebie podania kilku istotnych informacji. Chodzi np. o imię, nazwisko, czy adres zamieszkania itd. Nie miej tutaj żadnych obaw. Wszelkie podawane informacje są nie tylko szczelnie, lecz także bardzo dokładnie przechowywane. Możesz być zatem w pełni spokojny o ten aspekt. Na pewno bowiem osoby trzecie nie dotrą do tych danych. Po założeniu konta (proces przebiega ogólnie bardzo intuicyjnie) będziesz mógł wreszcie zacząć obstawiać wybrane przez siebie wydarzenia.

Wpłać pieniądze i zagraj pierwszy kuponZanim jednak przejdziemy do wyjaśniania, jak obstawić coś po raz pierwszy, czas na inny temat. Musisz bowiem dokonać depozytu. Po raz kolejny mamy dla wszystkich zainteresowanych tym zagadnieniem bardzo dobre informacje. Chodzi o to, że firma bukmacherska STS współpracuje z kilkoma uczciwymi podmiotami. Dzięki temu możesz spokojnie dokonać pierwszego depozytu. Np. nie ma problemu, aby skorzystać ze swojego konta bankowego itd. Jak obstawiać w STS? Przejdźmy teraz do tego tematu. Na szczęście nie ma tutaj nic trudnego. W pierwszej kolejności musisz wybrać wydarzenie, które Cię interesuje. Od razu warto uczulić na jedną rzecz. Lepiej jest typować single. Dzięki temu szybciej wybierzesz „perełkę” z oferty, a potem ją jeszcze dokładnie przeanalizujesz. W bukmacherce jest taka zasada, że im mniej wydarzeń na kuponie, tym lepiej dla gracza i warto się tego w 100% trzymać. Masz już na oku konkretny typ? W takim razie czas w niego kliknąć. Zostanie on automatycznie dodany do kuponu. Co ważne, jeśli wygrasz, to nie musisz podejmować żadnych dodatkowych działań. Wszak saldo konta zostanie automatycznie powiększone.

Na jaki bonus na start można liczyć?Jeśli założysz konto, a potem wpłacisz pierwszy depozyt, to możesz zainkasować atrakcyjny bonus na dzień dobry. Chodzi o 100% do 300 PLN. To jednak nie koniec atrakcji. W ramach nowej promocji powitalnej możesz bowiem zainkasować łącznie 1500 PLN. Musisz jednak pamiętać o tym, by dokonać w sumie trzech wpłat. W ciągu zaledwie jednego miesiąca. Na jakie inne bonusy można liczyć? To 50% do 500 PLN oraz tak samo 50% do poziomu 700 PLN. Warto zatem zarejestrować się w tym buku.