bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 31 grudnia 2022
  • wyświetleń: 18697

[FOTO] Pijacka kraksa w Kozach. Sprawca uciekł pieszo w pola

W sobotę, 31 grudnia przed godziną 14.00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na ul. Krakowskiej w Kozach. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów, w którego wyniku niegroźnie ucierpiała jedna osoba. Na miejsce skierowano patrol drogówki, zespół ratownictwa medycznego i strażaków.

Kolizja w Kozach - 31.12.2022 · fot. sid / bielskiedrogi.pl


Okazało się, że kierowca BMW podczas manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia z Hondą. BMW wpadło do rowu, a Honda po zderzeniu skosiła jeszcze latarnię i wpadła na pobliski parking. Gdy na miejscu pojawili się funkcjonariusze kierowca BMW zaczął uciekać pieszo. W pogoń za nim ruszyli strażacy OSP Kozy i policjanci. Ucieczka nie trwała zbyt długo i zakończyła się kilkaset metrów dalej.

Zatrzymany mężczyzna tłumaczył, że musiał za potrzebą i wcale nie miał zamiaru uciekać. Ciekawa linia obrony, jednak po badaniu alkomatem nie miał już zbyt wiele na swoją obronę. Ten pokazał wynik przeszło półtora promila. Wobec pijanego kierowcy trwają dalsze czynności. Ratownicy medyczni udzieli pomocy uczestnikom kolizji. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.